DEPILACJA LASEROWA LIGHTSHEER DUET

Czas trwania zabiegu: uwarunkowany  od obszaru depilacji

Cena: http://www.auriestetyka.pl/cenniki/cennik-zabiegow-laserowych-oraz-urzadzen-hi-tech/

Dla kogo przeznaczony jest zabieg:  dla osób chcących trwale usunąć zbędne owłosienie.

Rekonwalescencja: możliwe zaczerwienienie skóry, zwiększona wrażliwość skóry po zabiegu, unikanie słońca i solarium na okolice depilowane przez 2 tygodnie po zabiegu.

Sposób przygotowania do zabiegu: owłosienie, które chcesz usunąć, powinno być widoczne. Jeżeli korzystałaś wcześniej z innych rodzajów depilacji (wosk, kremy, pianki, depilator), pozwól włosom odrosnąć, stosując przez jakiś czas golenie. Na zabieg zapuść włosy przynajmniej o 2mm długości. W okresie bezpośrednio przed, pomiędzy i po ostatnim zabiegu należy postępować zgodnie z zaleceniami lekarza, unikać nasłonecznienia (solarium i słońce 2 tyg. przed zabiegiem), nie stosować preparatów fotouczulających oraz substancji drażniących skórę.

Przeciwwskazania:

  • trądzik młodzieńczy i różowaty
  • bielactwo, znamiona
  • stany zapalne
  • uszkodzenia skóry
  • kontakt z fotouczulaczami (antybiotyki, pochodne witaminy A).

SZCZEGÓŁOWA INFORMACJA:

Podczas zabiegu laser emituje łagodną wiązkę promieni, pochłanianą przez barwnik włosa, co prowadzi do zniszczenia jego cebulki. Jednak nie wszystkie włosy rosną równocześnie. Podczas gdy część z nich znajduje się w fazie wzrostu (właśnie one reagują na światło lasera), pozostałe są w fazie inwolucji i spoczynku. Po pewnym czasie one też rozpoczną aktywny etap wzrostu i wtedy dopiero można je usunąć laserem. Aby uzyskać trwały efekt, potrzeba zwykle trzech, czterech zabiegów, wykonywanych w odstępach 4-6-tygodniowych, a niekiedy nawet 10-12-tygodniowych. Bywa, że wymagana ilość powtórzeń jest większa. Zależy to jednak od indywidualnych cech organizmu. Nie zawsze też depilacja laserowa jest możliwa, gdyż włosy bardzo jasne, zawierające małą ilość barwnika nie zdołają skupić wiązki światła, w związku z czym nie zostaną przez nie zniszczone. Aby dowiedzieć się, czy możesz skorzystać z depilacji laserowej, jak się do niej przygotować i jakich zasad przestrzegać w trakcie trwania cyklu…..

Light Sheer Duet Laser System jest najmocniejszym i najnowocześniejszym urządzeniem depilacyjnym dostępnym na światowym rynku, a teraz także w gabinetach kosmetycznych w Żyrardowie. Jakość lasera i umiejętność jego obsługi są szalenie istotne dla bezpieczeństwa, komfortu i skuteczności zabiegu. Nie da się przeprowadzić depilacji laserowej całkowicie bezboleśnie, ale można ból znacznie osłabić i skrócić, zaś pożądany efekt uzyskać w stosunkowo niewielkiej liczbie zabiegów. Dla skuteczności zabiegu niezwykle istotna jest moc lasera.

DEPILACJA LASEROWA – ŻYRARDÓW

Gładka i piękna skóra to marzenie niejednej kobiety. Można je dość łatwo zrealizować, wybierając zabieg w naszym gabinecie AURI Medycyna Estetyczna – Żyrardów, jakim jest depilacja laserowa. Pozwala na trwałe usunięcie owłosienia z wybranych okolic ciała. Do jego przeprowadzenia wykorzystywany jest specjalny laser znajdujący się w urządzeniu Light Sheer Duet Laser System – jeden z innowacyjnych i bardzo skutecznych na rynku.

DEPILACJA LASEROWA W AURI MEDYCYNA ESTETYCZNA – SKIERNIEWICE

Czas trwania zabiegu w tym przypadku zależny jest od rodzaju owłosienia, a także wielkości wybranego miejsca na ciele. Depilacja laserowa wykonywana w naszym gabinecie AURI Medycyna Estetyczna Skierniewice polega na punktowym przykładaniu głowicy lasera do skóry. Dzięki temu zabieg obejmie cały obszar, a uzyskany efekt jest w pełni zadowalający. Będzie znacznie trwalszy, gdy zastosujemy się do wszystkich zaleceń obejmujących proces rekonwalescencji.

Sprawdź również

NROSE

Protokół NROSE Pierwszy Holistyczny Protokół Dedykowany Do odmłodzenia strefy intymnej Czy wiedziałaś

O-shot

O-shot to skrócona nazwa zabiegu Orgasm Shot. Jest to metoda, która pozwala

Call Now Button