Wschodnie masaże

KOBIDO – JAPOŃSKI MASAŻ TWARZY

60min – 220zł

 

Ten japoński masaż jest nieinwazyjny dla twarzy. Jest intensywnym zabiegiem manualnym o silnym działaniu liftingującym – podnosi i wzmacnia strukturę twarzy oraz wyraźnie polepsza cerę i koloryt skóry poprzez zwiększenie przepływu krwi, drenaż limfatyczny oraz naturalne zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny. Wzrost ilości tych podstawowych budulców skóry, powoduje lepsze jej dokrwienie i usunięcie nadmiaru wody, skutkując wyraźną poprawą jędrności i elastyczności skóry, a tym samym młodszym wyglądem twarzy.

Podczas japońskiego masażu twarzy poczujesz jak Twój umysł uwalnia się od wszelkich stresów, a napięcia mięśniowe całego ciała powoli znikają. Stopniowo wchodzisz w coraz większy błogostan, pozostając przez większość zabiegu na granicy snu i jawy, a kiedy się budzisz czujesz się wypoczęta i masz więcej energii do życia.

Te cudowne właściwości Japońskiego Cosmoliftingu zawdzięczamy stymulacji wybranych punktów i obszarów refleksologicznych znajdujących się na naszej twarzy. Stymulacja ta z kolei przyczynia się do poprawy przepływu energii w kanałach energetycznych (tzw. meridianach) w naszym organizmie, regulując pracę wszystkich organów (w tym także skóry)

W celu zmaksymalizowania efektu liftingującego zaleca się wykonać 8-12 zabiegów na przestrzeni 4-ech tygodni.

MASAŻ STEMPLAMI ZIOŁOWYMI – MASAŻ JAMBIRA PINDA SVEDA

90min – 200 zł + 30 zł stemple

„Narzędziem” do tego masażu są każdorazowo, indywidualnie przygotowywane bawełniane stemple wypełniane wiórkami kokosa z dodatkiem np. cytryny, zanurzane w gorącym oleju kokosowym. W Ajurwedzie należy on do zabiegów napotnych i redukujących. Daje niezwykle przyjemne odczucie odprężenia, rozluźnienia, przyjemnego rozgrzania ciała.
Usuwa toksyny, odżywia, ujędrnia, pobudza krążenie żylne i limfatyczne oraz mikrokrążenie skóry. Łagodzi napięcia, bóle, zwiększa sprawność stawów, pobudza przemianę materii, ale także głęboko relaksuje.  Podgrzanie stempli ma na celu uwolnienie zawartych w ziołach, korzeniach, nasionach, liściach i minerałach aktywnych substancji oraz olejów eterycznych.
Tak więc, jeśli jesteś permanentnie spięta/y, zestresowana/y, przemęczona/y, niezadowolona/y, bolą Cię stawy, mięśnie, głowa, od zawsze walczysz z cellulitem, podaruj sobie czas na ten masaż!
Otul się ciepłem, wypocznij, ogrzej ciało, ukój je.

* Ze względu na przygotowanie stempli masaż ten jest na zamówienie dzień przed.

AJURWEDYJSKI PEELING CIAŁA – UDVARTANA

90min – 220 zł

To masaż głowy polanej ciepłym olejem ziołowym. Ajurwedyjska technika pozwalająca na uwolnienie nagromadzonego napięcia i wyciszenie. Masaż koi nerwy, redukuje zmęczenie, zwalcza dolegliwości bólowe, migrenowe, depresje i nerwice.
Korzystnie wpływa na układ nerwowy i mięśniowy harmonizując go, wprawia w stan relaksu oraz odpoczynku. Mimo, że masujemy tylko głowę, twarz, szyję dekolt, odpręża się całe ciało. Użyty olej ziołowy doskonale odżywi i wzmocni cebulki włosowe.
Po masażu wskazany prysznic i umycie głowy.

DOTYK REKONEKTYWNY

90min – 250zł

AKTYWACJA CZAKR MINERAŁAMI Z AROMATERAPIĄ OLEJKAMI NA CZAKRY

Natura ofiarowuje nam to czego potrzebujemy aby żyć w równowadze. Wielu podchodzi sceptycznie do terapeutycznego działania kamieni i minerałów. Wielu ma tę świadomość i czerpie z nich wszystko to co mają do zaoferowania. Praca z kamieniami to litoterapia. Jest holistyczną metodą. Kryształy i kamienie gromadzą i przechowują w sobie energię elektromagnetyczną. Każdy z nich inną. Poprzez właściwe sobie drgania mogą dostarczać tej energii polu energetycznemu człowieka. Oddziaływać na różnych poziomach – fizycznym, umysłowym, emocjonalnym i duchowym. Harmonizują je oraz przywracają naruszoną (z bardzo wielu powodów) równowagę organizmu.
To dobroczynne działanie można porównać do baterii zasilającej.
Leżąc w rozluźnieniu, układamy odpowiednie kamienie na czakry. To skomunikowanie się ma w sobie piękno i prostotę. Odbywa się w ciszy. Jest porozumieniem. Naenergetyzowany słońcem i oczyszczony wodą lub solą (po prostu) kamień odda swoją moc człowiekowi. Odda by służyć – jak cała natura.

Sprawdź również

Call Now Button