ENDERMOLOGIA CELLU M6 KEYMODULE [2]I

 

Czas trwania: ok. 35 min

Cena:  pakiet 10 zabiegów na jedną okolicę  1500 pln strój GRATIS,

Dla kogo przeznaczony jest ten rodzaj zabiegu:  Najnowszy aparat Cellu M6R Keymodule [2] i oferuje estetyczne, terapeutyczne oraz sportowe zabiegi EndermologieR na ciało, twarz, szyję, dekolt i biust. Jest to jedyne urządzenie zdolne do kompleksowego leczenia tkanki łącznej. Seria zabiegów pozwala na redukcję tkanki tłuszczowej od 1 do 3 cm na terapeutyzowanym obszarze.

Rekonwalescencja: brak wskazań

Sposób przygotowania do zabiegu: brak zaleceń

Specjalista wykonujący zabieg:  kosmetolog

 

WSKAZANIA:

 • Cellulit
 • Zespół ciężkich nóg
 • Obrzęk tłuszczowy
 • Zapobieganie powstawaniu żylaków
 • Ujędrnianie skóry
 • Leczenie oparzeń
 • Rehabilitacja po liposukcji

 

PRZECIWWSKAZANIA:

 • Ciąża
 • Choroby nowotworowe
 • Zapalenie żył
 • Infekcje oraz zapalenie skóry
 • Bielactwo
 • tłuszczak

INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE:

Endermologia  wykorzystywana  jest m.in. do zwalczania cellulitu, zmniejszenia poduszeczek tłuszczowych, wspomagania leczenia blizn, przywarć, oparzeń, zwłóknień, rozstępów, żylaków i innych problemów dermatologicznych. Najbardziej jednak spektakularne efekty uzyskuje się w zwalczaniu cellulitu. W chwili obecnej bowiem już osiem a nawet dziewięć na dziesięć pań jest dotkniętych tą przykrą dolegliwością. Obniża się również graniczny wiek, jak też dolegliwość ta zaczyna dotykać także osoby szczupłe. Niektóre z pań próbowały poradzić sobie z tym problemem przy pomocy intensywnych i długotrwałych ćwiczeń fizycznych. Niestety okazuje się, że nie są one w stanie zlikwidować „pomarańczowej skórki”. Gdyby się bowiem nawet udało na zasadzie naturalnej bądź inwazyjnej metody doprowadzić do zmniejszenia czy likwidacji poduszek tłuszczowych, skóra nie jest w stanie samoistnie powrócić do swego poprzedniego stanu, odzyskać dawnej elastyczności. Technika LPGR  LiftmassageR  służy do wykonania zabiegów pomagających w walce z objawami starzenia na najbardziej delikatnych częściach ciała.

Dzięki możliwości zaprogramowania siły podciśnienia i częstotliwości zabiegi takie jak drenaż, wygładzanie czy ujędrnianie dostępne są dla każdego rodzaju skóry.

Teraz można zaoferować pełną ofertę zabiegów przy użyciu jednego, precyzyjnego aparatu.

Endermologia-Cellu-M6-

ENDERMOLOGIA LPG – GRÓJEC, GRODZISK MAZOWIECKI

Endermologia LPG to zabieg wykorzystywany w walce z cellulitem, a także w przypadku: rozstępów, zwłóknień, żylaków, przywarć i oparzeń. W trakcie zabiegu w naszym gabinecie AURI Medycyna Estetyczna w Grójcu wykonywana jest endermologia techniką LPG LiftmassageR. Zabieg dostępny jest również w naszym gabinecie w Grodzisku MazowieckimEndermologia polega na połączeniu dwóch zmiennych, czyli częstotliwości oraz siły generowanego podciśnienia. Dzięki temu skóra staje się piękna, jędrna oraz wygładzona!

ENDERMOLOGIA LPG W AURI MEDYCYNA ESTETYCZNA – ŻYRARDÓW, SKIERNIEWICE, SOCHACZEW

Endermologia w AURI Medycyna Estetyczna Żyrardów pozwala pozbyć się uciążliwej, tzw. pomarańczowej skórki. Warto podkreślić, że skutecznie niweluje również wiele innych problemów natury dermatologicznej. W Skierniewicach i w Sochaczewie klienci naszego gabinetu AURI Medycyna Estetyczna mogą bez problemu skorzystać z zabiegu endermologii. Trwa około 30-40 minut, do jego wykonania konieczne jest założenie specjalnego kombinezonu (dostępny w gabinecie).

Sprawdź również

Call Now Button